O nás

Spoločnosť GulaVerse bola založená v novembri 2014 a pri zrode si dala za cieľ prinášať nové a inovatívne prístupy do praxe podporené reálne vnímanou vysokou kvalitou, či už služieb alebo samotných produktov. Chceme objavovať nové trendy a tie s vášňou sprístupniť verejnosti v čo možno najprijateľnejšej a najkomfortnejšej forme.
Za sídlo sme si zvolili Bratislavu, mestskú časť Vajnory, avšak veríme, že úžitok a náš servis budú pociťovať nie len Bratislavčania.

Napriek tomu, že ako spoločnosť sme začali pôsobiť iba nedávno, máme dlhoročné skúsenosti v rôznych oblastiach a úrovniach podnikania, ktoré chceme zúročiť a zároveň sa s nimi podeliť so svojimi zákazníkmi a partnermi. Združujeme zanietených a skúsených ľudí. Radi využívame nové a moderné systémy, vždy však pri zachovaní osobného prístupu a s vášňou pre danú vec.

Vždy nás uchvacovala mobilita a to v akejkoľvek forme, o to viac, ak je spojená s novými technológiami. Takouto novou oblasťou je aj elektromobilita. Ak je jedným z našich základných kréd robiť veci poriadne, rozhodli sme sa, odštartovať naše pôsobenie prostredníctvom jedného zo základných dopravných prostriedkov a to elektrobicyklov. Vytvorili sme značku „ebajk“ pod ktorou pôsobíme. Ambíciou tohto projektu je prispieť k propagácii a rozšíreniu tohto moderného a zdravého spôsobu dopravy a zábavy.

Na základe našich skúseností, druhou oblasťou v ktorej sa etablujeme je poradenstvo v oblasti obchodu, tvorbe obchodných sietí, IT a integrácii procesných systémov do praktického života.